Misyon

Nitelikli insan kaynakları ve teknolojik alt yapısı ile müşterilerine dinamik bir seçenek yaratarak beklentilerini karşılamak, girişimci ruhu ile Türk Sivil Havacılık sektörünün yeni nefesi olmak.

Vizyon

Sürekli geliştirdiği hizmet kalitesi ve yenilikçi bakış açısı ile müşteri sayısını arttırarak sektörde aranılan ve kalıcı bir kuruluş olmak.

 

ŞİRKET DEĞERLERİ

Kalite Politikası

Dinamik ve iyi eğitim almış insan kaynakları, gelişmiş teknolojik altyapısı ile hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek, ülke yer hizmetlerinde fırsatları kovalamak FUGO Yer Hizmetleri A.Ş’ nin temel ilkesidir.

Yere sağlam basan, uluslararası standartlar ve hizmet kalitesinden taviz vermeyen, büyüme hızını kendi belirleyen, müşterileri ihtiyaçlarını her koşulda karşılayan bir kuruluş olarak, Türkiye Sivil Havacılık sektörünü geleceğe taşıyan yeni bir soluk olmak en önemli hedefidir.

Çevre Politikası

Hizmet sunumunda harcanan doğal kaynağın en aza indirilmesi, biyoçeşitlilik ve ekosistemlerin korunması adına sürdürülebilir kaynak kullanımı birinci önceliktir.

FUGO, sunmuş olduğu hizmet esnasında ortaya çıkan atıkların azaltır, geri dönüşüme kazandırır, son seçenek olarak da uygun şekilde bertarafını sağlar.

Yasal zorunluluklar ve havacılık sektörünün çevresel koşullarına uymakla kalmayıp, çevre performansını iyileştirmek amacıyla hedefler koyar, bu hedefleri periyodik olarak takip eder.

Çalışanlarını bilinçlendirir, onların katılımıyla çevreye yapmış olduğu etkiyi en aza indirirken, çevre koruma çalışmalarına katılımlarını cesaretlendirir.